منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS عالی انتخاب کنیم؟

چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS عالی انتخاب کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS عالی انتخاب کنیم؟

چرا میزبانی VPS؟

VPS امروز فراتر از گذشته رفته است. مقابله با آن بسیار ساده تر شده است و در برخی موارد، نرخ ها حتی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. جدا از این، نمی توان انکار کرد که VPS ویژگی های بهتری نسبت به هاست اشتراکی ارائه می دهد.

موتورهای جستجو مانند گوگل درخواست می‌کنند که وب‌سایت‌ها به‌عنوان بخشی از استانداردهای رتبه‌بندی خود، به اندازه کافی این مورد را رعایت کنند. به عنوان دارندگان وب سایت، آگاهی باید برای برآورده کردن این الزامات و دریافت سهمی از ترافیک هزینه کند.

استفاده از سرویس میزبانی VPS یکی از بهترین ابزارها برای تضمین این امر است. با این حال، بسیاری از توضیحات واضح دیگر برای انتخاب وجود دارد. ارائه دهنده هاست vps ارزان، با این حال، سوال مهم اضافی این است که چگونه می توان فهمید که یک ارائه دهنده خدمات وب چیست؟

نشانه های یک ارائه دهنده میزبان VPS خوب

وقتی صحبت از میزبانی می شود، تعدادی ویژگی وجود دارد که می توانید آنها را ارزیابی کنید. در مجموع، این مناطق به شما ایده ای منصفانه از سازگاری میزبان با همه نیازهای شما می دهد. این شامل؛

سرعت

سرعت وب سرور با سرعت صفحه وب یکسان نیست. این یکپارچگی کمک ارائه شده توسط وب سرویس را بیان می کند.

سرعت یک ویژگی مهم در رتبه بندی جستجو است. در حالی که می توان Squeeze را برای افزایش سرعت فشرده سازی صفحه وب طراحی کرد، بدون شک انجام این کار برای سرعت وب سرور غیرممکن است. بستگی به خود میزبان شبکه دارد.

آپتایم سرور

Uptime به نسبت وابستگی برای میزبانی VPS اشاره دارد. معمولاً نشان داده می شود یا به عنوان یک نسبت رتبه بندی می شود. به عنوان مثال، اگر بررسی کنید که یک هاست 99٪ آپتایم ارائه می دهد، این نشان می دهد که در یک دوره زمانی یک ماهه یا بیشتر، سرورها، به طور منظم، فقط دارای دوره های انبوه بیش از 8 ساعت نیستند.

هرچه زمان آپ تایم ارائه شده توسط شرکت های میزبان بهتر باشد، سایت شما قابل اعتمادتر خواهد بود. این هم برای کاربران و هم برای سلسله مراتب جستجو مهم است. اطمینان حاصل کنید که مفسر وب مورد نظر شما یک ضمانت زمان به‌روزرسانی را به عنوان جزئی از شرایط خدمات ارائه می‌دهد.

مدیریت شده یا مدیریت نشده

VPS بیشتر فنی است. به همین دلیل، توزیع کنندگان میزبان امیدوار کننده به شما یک انتخاب از برنامه های VPS مدیریت نشده یا مدیریت شده را ارائه می دهند. برای کسانی که می خواهند تمرکز بیشتری روی ساخت و شکوفایی وب سایت خود داشته باشند، Managed One یک راه حل امیدوارکننده است.

با دستور کار مدیریت VPS، میزبان مسئولیت نگهداری خاص از حساب VPS را بر عهده می گیرد. این یعنی تلاش کمتری برای خانه داری برای شما و زمان بیشتری برای اختصاص دادن به آنچه قطعاً به آن نیاز دارید.

هر ارائه دهنده میزبان VPS ممکن است گزینه برنامه های مدیریت شده یا مدیریت نشده را ارائه دهد. در برخی موارد، ارائه دهندگان ممکن است مایل به ارائه میزبانی مدیریت شده برای تعدادی از توضیحات، از جمله هزینه های خدمات، چالش های خاص، یا موارد اضافی نباشند.

هزینه

به طور کلی، جایی که کلید مربوط به فناوری است، هزینه ها پایین آمده است. با این حال، برای میزبانی، ترجیح می دهید به پرداخت واقعی آن سرویس توجه کمی داشته باشید. در عوض، محاسبات هزینه و فایده مزایای بسیار بیشتری را تایید می کند.

پشتیبانی مشتری

مهم ترین زمینه در مورد میزبانی VPS، خدمات مصرف کننده است. هیچ کس نمی خواهد فقط برای دریافت پاسخ منتظر یک شکاف باشد. در صورت امکان، قبل از ورود به سرویس میزبان وب، در محل با تیم پشتیبانی میزبان وب تماس بگیرید.

امنیت

در حالی که هر میزبان VPS به طور کلی امن تر از میزبانی قابل اشتراک گذاری است، هنوز اختلافاتی بین توزیع کنندگان VPS وجود دارد. جنبه آن مانند هاست VPS است که قابل استفاده است. به عنوان مثال، توزیع کنندگان خدمات با پادزهرهای Cloud VPS می توانند امنیت بهتری را ارائه دهند.

پشتیبان گیری

برای بهبود پایداری سایت خود، طبیعتاً ایده خوبی است که یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد در محل داشته باشید. این یکی از حوزه‌هایی است که ابتدا از میزبان VPS خود اطمینان می‌خواهید. در حالی که شرکت های میزبانی مختلف وقفه ارائه می دهند، آنها می توانند در محدوده پشتیبانی متفاوت باشند.

برای مثال، چند بار پشتیبان‌گیری انجام می‌شود، مدت زمان نگهداری داده‌ها چقدر است، بازیابی داده‌ها از یک نسخه پشتیبان چقدر آسان است، آیا خودکار است، آیا می‌توان برنامه‌ریزی سفارشی را ترتیب داد و موارد دیگر.

ویژگی های خاص

این محلی است که به شما نشان می دهد که چقدر یک میزبان با شرکت و مصرف کنندگان خود جدی است. صادقانه بگویم، اکثر شرکت های میزبانی وب معمولاً موارد و محدوده سهام مشابهی را ارائه می دهند. شیطان، همانطور که آنها غر می زنند، در واقعیت است.

نتیجه

دارندگان وب سایت باید یک پشتیبان قدرتمند برای نیازهای میزبانی خود انتخاب کنند. امتناع از تعیین معتبر سرویس میزبانی VPS توزیع کننده می تواند عواقب وخیم را در راهرو هدایت کند.

فکر کنید و برای وب سایت خود حداکثر نشاط را در منطقه برنامه ریزی کنید تا بتوانید امتحان خود را شکست دهید. سپس آنها را در برابر ارائه دهندگان پشتیبانی مختلفی که برای ارائه آنها حفظ کرده اند، مطابقت دهید – دانستن این که هزینه همه چیز نیست و کاهش چندین نقطه در هزینه های میزبانی به افزایش ساعات نظارت برای رفع مشکلات آینده.

فیس بوکتوییترredditپینترستلینکدینهمخوانی داشتن