منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا باید میزبانی سرور خصوصی مجازی را انتخاب کنید – وبلاگ VPSCheap.NET

چرا باید میزبانی سرور خصوصی مجازی را انتخاب کنید – وبلاگ VPSCheap.NET

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا باید میزبانی سرور خصوصی مجازی را انتخاب کنید - وبلاگ VPSCheap.NET

انتخاب میزبانی مناسب برای کسب و کار شما می تواند برای شما چالش برانگیز باشد. اگر کسب و کار کوچکی دارید، ممکن است بخواهید از هاست اشتراکی استفاده کنید. با این حال، با رشد کسب و کار شما چطور؟ با افزایش ترافیک وب سایت، می توانید به هاست اختصاصی روی بیاورید، اما این امر باعث کاهش بودجه کسب و کار شما می شود. بنابراین برای لذت بردن از مزایای هاست اختصاصی بدون صرف هزینه زیاد، گزینه بهتر این است که از هاست VPS استفاده کنید.

مانند هاست اختصاصی، VPS به شما این امکان را می دهد که سیستم عامل خود را انتخاب کرده و نرم افزار مورد نظر خود را نصب کنید. همچنین امنیت و انعطاف مطلوبی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مقدمه ای بر میزبانی VPS

در VPS سرورها به چند بخش تقسیم می شوند که هر کدام به طور جداگانه به شرکت ها اختصاص داده می شوند. به این ترتیب، شرکت ها می توانند فضای مخصوص به خود را داشته باشند که در آن می توانند سیستم عامل های خود را کنترل کنند، برنامه ها را نصب کنند و در حالی که در همان سرور هستند از سایر شرکت ها جدا شوند.

VPS یک نسخه پیشرفته از هاست اشتراکی است که در آن باید منابع را با سایر شرکت ها به اشتراک بگذارید.

چرا باید VPS را انتخاب کنید؟

دلایل زیادی برای تغییر شما وجود دارد هاست ارزان kvm vps از مشترک بیایید به برخی از آنها اشاره کنیم:

اعتبار وب سایت خود را افزایش دهید،

در هاست اشتراکی، فعالیت های شرکت های دیگر بر عملکرد وب سایت شما تاثیر می گذارد. اگر وب سایت محله شما افزایش ناگهانی ترافیک را تجربه کند، ممکن است زمان بارگذاری صفحات وب شما را کاهش دهد.

چنین زمان کندی بارگذاری تأثیر بدی روی بازدیدکنندگان شما می گذارد و اعتماد آنها را از دست می دهید و در دراز مدت بر درآمد تأثیر می گذارد. جدا از این، ممکن است با مشکلات امنیتی نیز مواجه شوید زیرا وب سایت شما مستعد هک شدن خواهد بود زیرا همه وب سایت ها بدون جداسازی روی یک سرور قرار دارند.

با میزبانی VPS، محیط و منابع اختصاصی برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. ترافیک به وب سایت همسایه شما هرگز شما را آزار نمی دهد و در بخش خود ایمن خواهید بود. این کار باعث افزایش اعتبار وب سایت شما می شود و می توانید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید.

افزایش عملکرد وب سایت

همانطور که قبلاً بحث شد، وب سایت شما هرگز در میزبانی VPS به دلیل افزایش ترافیک در وب سایت های همسایه از کار نخواهد افتاد. اما این تنها دلیل عملکرد بهتر هاست VPS نیست.

در VPS، می توانید تخصیص منابع بیشتری نسبت به هاست اشتراکی دریافت کنید. پهنای باند، ذخیره سازی و فناوری بهتری دریافت خواهید کرد. بنابراین کاربران در وب سایت شما تجربه خوبی خواهند داشت و این منجر به کاهش نرخ پرش می شود.

من هم همینطور خدمات میزبانی VPS ارزاناگر شروع به دریافت ترافیک بالا به وب سایت خود کنید، می توانید به راحتی هاست را ارتقا دهید تا فضای اختصاص داده شده را افزایش دهید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد که منابع اضافی برای تبلیغات منحصر به فرد برند، رویدادها و چت های زنده داشته باشید.

همانطور که می خواهید از منابع استفاده کنید

این بزرگترین مزیت میزبانی VPS است، زیرا شما آزاد هستید که از منابع خود مطابق با نیاز شرکت استفاده کنید. این یکی دیگر از تفاوت های عمده بین VPS و میزبانی مشترک است، همانطور که در هاست اشتراکی وجود دارد. فرصت کمی برای مدیریت منابع دارید.

هنگامی که برای VPS ثبت نام می کنید، با منابعی آشنا می شوید که می توانید آزادانه از آنها استفاده کنید. این به شما امکان می دهد منابع را به طور خاص برای محتوای خود یا هر هدف دیگری مدیریت کنید. همچنین، می توانید چندین وب سایت را در یک طرح اجرا کنید.

سیستم عامل و نرم افزار مورد استفاده خود را نصب کنید

هاست اشتراکی گزینه های بسیار کمی را در پیکربندی سرور ارائه می دهد. همانطور که ارائه دهنده میزبانی میزبانی مشترک را مدیریت می کند، انتخاب سیستم عامل و برنامه ها به آنها بستگی دارد. شما حتی نمی دانید چگونه سرورها برای برنامه شما تنظیم شده اند.

درحالیکه در میزبانی وب ارزان vps شما می توانید انتخاب کنید کدام سیستم عامل برای کسب و کار شما مناسب است و از نصب کننده خودکار برای توسعه برنامه کمک بگیرید. حتی برخی از برنامه های میزبانی VPS مدیریت نشده در مورد مدیریت و نصب به شما آزادی کامل می دهد.

به طور کلی همه VPS ها برای توسعه دهندگان وب یک موهبت هستند، زیرا می توانند نسخه PHP را برای استفاده یا استفاده از Node.js برای توسعه وب خود انتخاب کنند.

خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید

علاوه بر مزایای ذکر شده در بالا، برنامه های VPS به شما امکان می دهد خدمات مورد نیاز خود را برای تجارت خود انتخاب کنید. می توانید انتخاب کنید که با میزبانی VPS مدیریت شده یا مدیریت نشده استفاده کنید. در میزبانی VPS بدون مدیریت، آزادی کاملی برای پیکربندی و مدیریت هاست خود خواهید داشت، بنابراین اگر دانش فنی قوی دارید، می توانید از گزینه مدیریت نشده برای استفاده از تمام آزادی ها استفاده کنید.

اما اگر فکر می‌کنید میزبانی بدون مدیریت کار زیادی می‌طلبد، می‌توانید از گزینه مدیریت شده استفاده کنید که در آن ارائه‌دهنده هاست شما همه کارها را برای شما انجام می‌دهد و می‌توانید روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

نتیجه

هنگامی که آماده استفاده از میزبانی VPS هستید، نگرانی اصلی شما ممکن است قیمت گذاری باشد، زیرا میزبانی VPS کمی گرانتر از میزبانی مشترک است. با این حال، می‌توانید گزینه‌های آغازگر شرکت میزبان را بررسی کنید، که ممکن است ارزان‌تر از آن چیزی باشد که انتظار دارید.

فیس بوکتوییترredditpinterestلینکدینهمخوانی داشتن