منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • دلایل اصلی برای انتخاب میزبانی وب VPS – وبلاگ VPScheap.NET

دلایل اصلی برای انتخاب میزبانی وب VPS – وبلاگ VPScheap.NET

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دلایل اصلی برای انتخاب میزبانی وب VPS - وبلاگ VPScheap.NET

از نام، می‌توان فهمید که مجازی‌سازی اساس میزبانی VPS است که به معنای «سرور خصوصی مجازی» است. از روی نام می توانید حدس بزنید که خصوصی و محافظت شده است. این سیستم اجازه می دهد تا سرورهای کامل “شکسته” شوند و به چندین کاربر اختصاص داده شوند. سرور خصوصی مجازی (VPS) یک ناحیه تقسیم‌بندی شده روی سرور است که تمام ویژگی‌های یک سرور کامل را حفظ می‌کند. یک سیستم‌عامل (نرم‌افزار عامل)، برنامه‌ها، ویژگی‌ها و پیکربندی، همگی برای یک محیط میزبانی سرور مجازی منحصربه‌فرد هستند. یک سرور قوی تمام موارد ذکر شده در بالا را دارد. می تواند چندین حساب VPS در هر سرور وجود داشته باشد.

همیشه باید میزبانی وب VPS را برای تجارت خود یا به طور کلی ترجیح دهد زیرا ترکیبی از نقطه میانی میزبانی مشترک و میزبانی اختصاصی است. هر سرور مجازی از توانایی راه‌اندازی و پیکربندی منطقه خود به گونه‌ای که گویی کاملاً مال آنهاست، بهره می‌برد، حتی اگر از سخت‌افزار واحد پایگاه داده استفاده کند. آنها آزادی زیادی از این کار دارند و یک لایه اضافی ناشناس هزینه بسیار کمتری نسبت به یک سرور اختصاصی دارد. شما می‌توانید دارایی‌های سایت خود را روی امکاناتی ذخیره کنید که مانند یک سرور اختصاصی با استفاده از میزبانی VPS به نظر برسد و رفتار کند. شما می توانید قابلیت های وب سایت خود را با میزبانی VPS افزایش دهید زیرا زیرساخت بهتر و منابع بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

از دیدگاه کاربر، اجرای یک وب سایت بر روی هاست VPS به این معنی است:

 • درجه انعطاف پذیری بالا – به شما امتیازات مدیریتی در سطح سرور، از جمله امتیازات ریشه، انتخاب سیستم عامل و در نتیجه بیشتر داده می شود.
 • افزایش امنیت سایت این باعث می شود که وب سایت شما در یک محیط امن حفظ شود. اگر حساب سرور همسایه شما با رویدادهای نامطلوب مواجه شود، تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.
 • منابع موعود – تضمین شده است که منابع هرگز در حافظه، زمان پردازش، فضا و غیره به اشتراک گذاشته نخواهند شد.

میزبانی وب ارزان vps

یکی از شگفت‌انگیزترین مزایای استفاده از میزبانی سرور VPS این است که می‌توانید مزایای سرور اختصاصی را بدون منفجر کردن حساب بانکی خود تجربه کنید. شما می توانید هاست مورد نظر خود را انتخاب کنید میزبانی وب ارزان vps، بنابراین، می توانید تصمیم بگیرید که آیا یک سرور مدیریت نشده یا مدیریت شده می خواهید. در زیر برخی از مزایای خرید هاست VPS ارزان آورده شده است:

 • این یک مرکز داده قابل اعتماد است که به طور منظم از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه می کند و از از دست رفتن داده ها محافظت می کند.
 • دارای یک سرویس عیب یابی فوری است که به سرعت خطرات و بدافزارها را شناسایی و به سرعت حذف می کند.
 • سخت افزار با کارایی بالا این سرور به سرعت بارگذاری بالا، شبکه ایمن و اتصالات آپتایم بالا دست می یابد.
 • علاوه بر این، دارای اختیارات مدیریتی کامل بر منابع سرور است که به آن امکان می دهد فعالیت ها و عملیات های مختلف را به طور همزمان انجام دهد.
 • این به کاربران این امکان را می دهد که هر نرم افزاری را برای نیازهای حرفه ای خود دریافت کنند و توانایی ارتقا یا کاهش هر منبعی را دارند.

فرض کنید صاحب یک صفحه وب تجارت الکترونیک، یک سایت مرتبط با خدمات، یا یک وب سایت اختصاص داده شده به وبلاگ ها، اخبار یا هر نوع تجارت دیگری هستید. در این صورت سرور مجازی خصوصی مناسب ترین و ارزان ترین پاسخ است.

دلایل انتخاب VPS

حتی اگر کسب و کار شما در مقیاس کوچک است، باید VPS را انتخاب کنید زیرا می خواهید آن را توسعه دهید. در چنین مواقعی هاست اشتراکی در دراز مدت سودی ندارد و استفاده از سرور اختصاصی بر بودجه شما بسیار سنگین خواهد بود. او VPS را ترک می کند. همانطور که در بالا دیدیم، VPS ترکیبی از انواع دیگر میزبانی است.

 1. محیط امن: بر خلاف تنظیمات اشتراکی، کارایی وب سایت شما تحت تأثیر عملکرد سایر وب سایت ها در تنظیمات VPS قرار نمی گیرد. لازم نیست به اندازه سرور وب سایت خود نگران خطرات امنیتی باشید. این عنصر تاثیر بسزایی در عملکرد وب سایت شما دارد.
 2. کنترل بهتری داشته باشید: شما منابع اختصاصی در VPS در دسترس دارید که می توانید هر طور که بخواهید از آنها استفاده کنید. با تشکر از این، شما می توانید تاثیر بیشتری بر روی وب سایت خود داشته باشید. کاربران VPS باید به طور کامل از منابع در دسترس خود آگاه باشند و بتوانند مطابق با نیاز خود از آنها به بهترین شکل استفاده کنند. علاوه بر این، در صورت لزوم می توانید فضای فیزیکی خود را افزایش دهید. این مورد در هاست اختصاصی بسیار گران می شود.
 3. سیستم عامل و برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کنید: کاربران می توانند بر اساس نیاز خود نرم افزار عامل خود را در سرور VPS انتخاب کنند. شما طیف گسترده ای از گزینه های سیستم عامل را در اختیار دارید و در برخی موارد کنترل کاملی بر مدیریت و راه اندازی دارید. در نتیجه VPS آزادی زیادی ارائه می دهد.

این عوامل باعث می شود VPS بهترین انتخاب برای وب سایت شما برای تجارت، وبلاگ نویسی یا سرگرمی باشد. اگر انتخاب کنی بهترین هاست سرور vpsممکن است از مزایای قیمت، داده و سرعت اضافی برخوردار شوید.

بنابراین، این بار با VPS همراه شوید و احساس سرورهای اختصاصی را با محدوده مقرون به صرفه دریافت کنید.

فیس بوکتوییترredditپینترستلینکدینهمخوانی داشتن